Doprava

Doprava a platby

Osobný odber

Nášu predajňu môžete navštíviť a tovar si prevziať osobne počas našich otváracích hodín (pondelok - piatok; sobota - nedeľa: zatvorené). Platbu môžete uskutočniť hotovosťou alebo platobnou kartou (akceptujeme VISA, MAESTRO, MaestroCard). Tovar bude rezervovaný po dobu 7 pracovných dní. Ak si zákazník tovar nevyzdvihne v tejto lehote a nepožiada písomne o predĺženie tohto termínu na vyzdvihnutie, objednávka sa automaticky stornuje. Aktuálnu otváraciu dobu nájdete na ľavej strane našej webovej stránky.Možnosti doručenia rozmernejšieho tovaru


Doručenie cez Kuriérsku Spoločnosť TopTrans - Platba pri Prevzatí: Vašu objednanú tovar bude doručiť kuriér na adresu vášho bydliska prostredníctvom dobierkovej služby. Kuriér vás pred doručením vždy kontaktuje, buď telefonicky alebo pomocou sms oznámenia, aby vás informoval o predpokladanom čase doručenia. Doručenie bude uskutočnené do 24 hodín (maximálne do 48 hodín), ak je tovar objednaný do 09.00 hodín. Táto možnosť neplatí pre víkendy a sviatky. Platbu za tovar uskutočníte pri jeho prevzatí od kuriéra.

 

 

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD - dobierka

Doručenie prostredníctvom Kuriérskej Spoločnosti DPD - Platba pri Prevzatí: Objednaný tovar bude doručený na adresu vášho bydliska 

 prostredníctvom dobierkovej služby od kuriérskej spoločnosti DPD. Kuriér vás bude vopred informovať o predpokladanom doručení prostredníctvom e-mailu a sms správy. Doručenie bude uskutočnené do 24 hodín (maximálne do 48 hodín), ak je tovar objednaný do 09.00 hodín. Táto možnosť neplatí pre víkendy a sviatky. Platbu za tovar uskutočníte pri prevzatí balíka od kuriéra.


 

Upozornenia

Kuriérske spoločnosti doručujú balíky iba počas pracovných dní. Pri dokončení objednávky vám bude automaticky vypočítaná suma za dopravu, ktorá bude zahrnutá do celkových nákladov na vašu objednávku.

 


Ak budete mať možnosť iba osobného odberu počas dokončovania objednávky, tovar je možné prevziať iba osobne.

 

Pri zásielke do ČR poštovné a balné podľa cenníka Českej pošty ako vnútorná zásielka

Zaujímavé odkazy na stranky

Verím, že tu najdeme spoločne veľa zaujimavých odkazov.

Budeme radi za Vaš prispevok do tejto časti zaujímavými stránkami.

 

 

Gastroriad - gastro technológia

 

https://www.a-nova.sk

Copyright 2015 - 2024 © vinarskysvet.sk