Doprava

Doprava a platby

Osobný odber

Tovar si môžete osobne prevziať v našej predajni počas otváracích hodín (pondelok - piatok, sobota -nedeľa: zatvorené), platba možná v hotovosti alebo platobnou kartou (VISA, MAESTRO, MaestroCard). Tovar je rezervovaný počas 7 pracovných dní. Ak si zákazník nevyzdvihne tovar počas tejto doby a nepožiada písomne o predĺženie doby pre vyzdvihnutie tovaru, bude objednávka automaticky stornovaná. Aktuálna otváracia doba je uvedená na ľavej strane webstránky
 

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti TopTrans - dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom dobierkovej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať o čase doručenia - telefonicky alebo sms-avízo. Doručenie do 24 hodín ( maximálne do 48 hodín) pri objednaní tovaru najneskôr do 09.00 hod.Neplatí pre víkendy a sviatky! Platba pri prevzatí balíka - kuriérovi.

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD - dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom dobierkovej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať prostredníctvom e-mailu a sms správy. Doručenie do 24 hodín (maximálen do 48 hodín) pri objednaní tovaru najenskôr do 09.00 hod. Neplatí pre víkendy a sviatky! Platba pri prevzatí balíka - kuriérovi. 

Kuriérske spoločnosti zasielajú balíky iba v pracovné dni!

Pri ukončení objednávky Vám vždy bude DOPRAVA vyčíslená automaticky s celkovými nákladmi na dopravu.

 

*ak Vám bude po ukončení objednávky ponúknutý len osobný odber - TOVAR JE MOŽNÉ ODOBRAŤ LEN OSOBNE!
  

Pri zásielke do ČR poštovné a balné podľa cenníka Českej pošty ako vnútorná zásielka

Copyright 2015 - 2023 © vinarskysvet.sk